Przejdź do treści

Dodatkowe badanie techniczne

Wykonujemy badania techniczne samochodów osobowych (w tym także z instalacją gazową), ciężarowych, motocykli, motorowerów, quadów, samochodów dostawczych o DMC do 3,5 t, autobusów, ciągników siodłowych, ciągników rolniczych, przyczep, naczep, taksówek, przystosowanych do nauki jazdy, pojazdów uprzywilejowanych, samochodów terenowych, po zmianach konstrukcyjnych, po zamontowaniu haka holowniczego oraz pojazdów po kolizji drogowej z zabranym dowodem rejestracyjnym.

Dodatkowe badania techniczne:

– pojazdów z instalacją gazową,

– taksówek,

– pojazdów uprzywilejowanych,

– pojazdów przewożących materiały niebezpieczne,

– pojazdów po wypadku, kolizji drogowej,

– pojazdów przystosowanych do ciągnięcia przyczepy,

– pojazdów z zatrzymanym przez służby kontrolne dowodem rejestracyjnym,

– pojazdów, w których dokonano zmian konstrukcyjnych,

– pojazdów po wymianie podwozia (ramy),

– pojazdów przeznaczonych do nauki jazdy,

– ustalanie nieznanych danych technicznych pojazdów,

Poza obowiązkowymi badaniami technicznymi oferujemy możliwość sprawdzenia samochodu przed zakupem.  Zakup samochodu i określenie jego sprawności wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy oraz fachowego oka, szczególnie gdy auto było używane przez dłuższy czas. Fachowa pomoc to gwarancja udanego zakupu, który nie zaskoczy przy pierwszej podróży. Na ścieżce diagnostycznej sprawdzamy stan zawieszenie auta, sprawność hamulców, amortyzatorów. Przeprowadzamy oględziny silnika sprawdzając w ten sposób jego szczelność.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-21:00, w soboty od 8:00 do 15:00. Na naszych stacjach nie trzeba się umawiać na wizyty, wystarczy przyjechać w godzinach pracy poszczególnych stacji OSKP Poznań.

Usługa: przypomnienie o przeglądzie rejestracyjnym – za zgodą klienta nasz system wyśle SMS z przypomnieniem o przeglądzie rejestracyjnym na 5 dni przed terminem zbliżającego się badania technicznego. Usługa jest bezpłatna.